Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART

Kolejne ataki na mugenowe portale ???

user warning: Unknown column 'captcha_type' in 'field list' query: SELECT module, captcha_type FROM captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/mugen/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.
Jak donosi nasz korespondent, fala ataków na polskie strony mugenowe znów się nasila. Po raz kolejny zostało trafione forum konkurentów. Powodem (jak podają hackerzy), była za pewne luka w skrypcie forumowym Phpbb modified by Przemo. Podejrzewamy także że groźby ze strony administracji w.w portalu pod naszym adresem także mogły się do tego przyczynić gdyż administracja w groźbach dotyczących ataku na naszą stronę, wymieniała nazwę tej właśnie grupy.
Sprawa zostaje jak na razie niewyjaśniona. Nikt nie wie kiedy znowu pojawią się hakerzy ani kogo zaatakują. Jako administracja w najbliższych godzinach postaramy się niezwłocznie sprawdzić po raz kolejny zabezpieczenia forum i poinformować was drodzy użytkownicy o możliwej konieczności chwilowego zamknięcia portalu z powodów technicznych.

Plik