Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART

Ferie czas zacząć!

user warning: Unknown column 'captcha_type' in 'field list' query: SELECT module, captcha_type FROM captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/mugen/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

Witam.
Od jakiegoś czasu nie było newsów, mało działo sie także w downloadzie od naszej strony. No ale niestety koniec pierwszego półrocza, zaliczenia, przygotowania do sesji, testy próbne robią swoje. Jednak w zasadzie dla niektórych zaczęły się ferie dzięki czemu będziemy mieli wiecej czasu na zajęcie się portalem. Trochę mimo wszystko się działo.

Po pierwsze jakiś czas temu naszemu serwisowi stuknęło 5 tys. userów, jesteśmy szczęśliwi, że duża ilość osób wciąż jest chętna do grania w mugena, oraz udzielania się na naszym forum na które zapraszamy. Dziekujemy, że jesteście z nami i jest was coraz więcej.

Wczoraj zakończył się konkurs na fx, zwycięzcą został UnMute któremu serdecznie gratulujemy. Dostał już wlepe do podpisu. Prace, oraz wyniki głosowania możecie znaleźć w tym Temacie.

Dzisiaj ruszyła ankieta dotycząca stylu naszego portalu, jeśli chcecie lub nie chcecie by styl się zmienił zapraszam do ankiety która znajdziecie pod tym linkiem.

Chciałem jeszcze was poinformować o moim dzisiejszym relase. A mianowicie wydałem nową wersje areny Green Land. Będą dalsze jej aktualizacje, więc zapraszam do komentowania i ściągania może podsuniecie mi jeszcze jakies fajne pomysły.
Lista zmian w nowej wersji areny:
*zmieniona muzyka bardziej pasujaca do DB
*nowy wyglad graficzny
Planowana lista zmian:
*Dodanie animacji
*Dodanie kilku dodatkowych elementów.
Ściągnij

Na forum także zaczeliśmy zbierać sprite sheety, które można używać do edycji czy tworzenia postaci. Jeśli masz jakies ciekawe zestawy lub szukasz napisz w tym temacie

To wszystko w dzisiejszym newsie zachęcamy do pisania na forum i pozdrawiamy.
~Ekipa Mugen.pl

Plik