Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART

Naruto Mugen Projekt

user warning: Unknown column 'captcha_type' in 'field list' query: SELECT module, captcha_type FROM captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/mugen/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

Od pewnego czasu trwają powolne prace nad projektem Naruto Mugena, jednak przez szkołę nie mogły być one prowadzone na bieżąco. Dla niektórych z nas jakiś czas temu zaczęły się wakacje, doszedłem do wniosku, że to dobry czas by wznowić projekt. Doszedłem do wniosku, że dotychczasowe mugeny nie są na tyle dobre by wszystkich zachwycić, nie które mają bugi inne mają małe postacie. Dlatego jeśli ktoś jest chętny do pomocy przy projekcie zapraszam do pomocy, informacje znajdziecie w tym temacie. Szczególne podziękowania dla Blaze'a i Veg'a za stworzenie podstawowych spritów.

klik!

Kilka dni temu VirtuallTek wydał Fighter Factory Ultimate, który jest nowa wersja jakże znanego w świecie mugena Fighter Factory. W programie nastąpiło kilka zmian, które możecie sami zobaczyć ściagając program ze strony autora bądź naszego downloadu.

Plik