Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART

M.U.G.E.N 1.0 RC5 Released

user warning: Unknown column 'captcha_type' in 'field list' query: SELECT module, captcha_type FROM captcha_points WHERE form_id = 'user_login_block' in /home/mugen/public_html/modules/captcha/captcha.inc on line 60.

Kilka dni temu elecbyte po raz kolejny zaktualizowało wersje RC nowego mugena. Myślę, że jest to dobra wiadomość dla wszystkich fanów mugena, ponieważ zostały poprawione kolejne błędy.
Lista zmian i dodatków w wersji RC5:

* CNS: Fixed bug where teammode and hitdefattr were being evaluated incorrectly.
* CNS: Fixed bug where hit attribute string parsing could fail in expressions.
* CNS: Fixed bug where explod's Y position is displaced if explod is created on the first tick of the round on cut stages.
* CNS: Fixed bug where DestroySelf did not abort remainder of state evaluation. This could lead to crashes or indeterminate behavior depending on the controllers used after.
* Fixed bug where pre-1.0 stages with zoffsetlink are drawn displaced by upwards 1 stage unit.

Zapraszamy do podzielenia się odczuciamy, pomysłami ewentualnie znalezionymi bugami w nowej wersji RC na naszym forum, w dyskusji ogólnej gdzie znajduję się topic z tematem o tym właśnie mugenie.

Chciałbym jeszcze napisać sprostowanie dla wszystkich oglądaczy naszego serwisu. Brak aktualizacji w downloadzie oraz w innych kategoriach nie jest spowodowane naszym znudzeniem się czy brakiem chęci lecz niczym innym jak praca i szkoła administracji. Myślę, że większość z was rozumie nasz problem i wie jak to jest gdy znajdzie sie chwila czasu to wtedy marzy się tylko o odpoczynku. Zapraszamy do wspomożenia nas komentarzami lub pisaniem na forum.

Plik