Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 19 marca 2024, o 13:25
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: Offtopic Board :: » Hyde Park




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Treść
 Tytuł: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 26 maja 2010, o 21:26 
.sln
Moderator
Moderator

Dołączył(a): 29 sierpnia 2008, o 18:21
Posty: 135



Wiek: 33




Nagrody:
Konkurs Dzień Dziecka

Rahima nie trzeba przedstawiać słuchaczom polskiego hip-hopu. Dzięki swojej działalności w 3-X-Klan, Paktofonice, Pokahontaz i założonej przez siebie wytwórni MaxFloRec jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci tej muzyki. Fryderyk, AS Empiku oraz nominacje do Paszportu Polityki za płytę Kinematografia, setki zagranych koncertów, eksperymentalny projekt z L.U.C.iem czy zaproszenia do współpracy przy realizacji projektów filmowych i spektakli teatralnych są dostatecznym dowodem, że artysta dawno wykroczył poza ramy hip-hopowe. Zdobyte przez lata doświadczenia dziś owocują ciekawym materiałem pod tytułem "Podróże Po Amplitudzie"

Pod takim tytułem Rahim wydaje swój pierwszy solowy album. Po kilku latach oczekiwań z początkiem marca płyta ujrzy wreszcie światło dzienne. Artysta kilka lat nosił się z zamiarem wydania solowego materiału, jednak płyta powstała w przeciągu ostatnich 4 miesięcy. Siedemnaście nowych kompozycji zabierze słuchacza w podróż po amplitudzie życia. Spójny, ale zróżnicowany materiał, zawierający utwory bardzo introwertyczne jak i kilka zarapowanych na luzie piosenek czyni z tej płyty, krążek na różne okazje, jednak na pewno nie do słuchania w tle. Kwintesencja dojrzałego stylu rapowania, doświadczenia życiowego i przez lata kształtowanego światopoglądu powoduje, że teksty przykuwają uwagę odkrywając swą głębie przy kolejnych przesłuchaniach. Muzyka jaką przygotowali zaproszeni producenci doskonale pasuje do tekstów. Rahim tym razem skupił się na rapie pozostawiając stronę muzyczną utalentowanym kompozytorom, jednakże dobrał współpracowników w taki sposób aby oni wnieśli coś swojego do tego albumu pozostawiając jemu pierwszoplanową rolę. Ciekawe aranżacje, dynamika i brzmienie bitów doskonale uwypuklają teksty, które niezależnie od klimatu zawsze są o czymś.

Obrazek
Powiększ obrazek


Tracklista:
01. Podróże
02. Sekunda
03. Kawałek ft. Majkel i Bu
04. Dzisiaj ft. Minix
05. Darkside
06. Fejm ft. Abradab i Grubson
07. Napinka
08. Kropeczka ft. Fokus i Śliwka
09. Ciii
10. Pasażer
11. Zachęta ft. Ńemy
12. Wiersz
13. Padrone
14. Można? ft. Lilu i Grafit
15. Dinozaury
16. M-ów ft. Fokus i Puq

Teraz parę słów od siebie płyta naprawdę bardzo fajna, myślę, ze będzie najlepszą rap płytą w tym roku (tak wiem premiera była jakiś czas temu ale nie miałem czasu za bardzo, a po drugie wolałem dobrze ja odsłuchać przed poleceniem jej komu kolwiek, chociaż rahim ma wyrobioną renome więc raczej nie powinienem mieć tych wątpliwości)



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 27 maja 2010, o 00:41 
Teja
Kaioken
Kaioken
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 22:54
Posty: 144



Wiek: 32




Nagrody:

na pewno ściągnę i posłucham, bo do tej pory niestety okazji nie miałem.
Jednakowoż ze stwierdzeniem:
Cytuj:
myślę, ze będzie najlepszą rap płytą w tym roku

ja bym się wstrzymał :) czekam ostatecznie na wydanie płyty Piha "Dowód Rzeczowy Nr 1", która miała ukazać się w marcu, póki co na razie jednak cisza :/

wracając do rahima, pomimo tego, że coś mi się tam o uszy obiło, jakoś nie miałem okazji przysłuchać mu się jakoś tak lepiej, czy nawet normalnie :) teraz na pewno się za to zabiorę, także dziękówa z info ;)

` pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 27 maja 2010, o 19:33 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Teja napisał(a):
na pewno ściągnę (...)


Obrazek
Powiększ obrazek





Teja napisał(a):
Jednakowoż ze stwierdzeniem:
Cytuj:
myślę, ze będzie najlepszą rap płytą w tym roku

ja bym się wstrzymał :) czekam ostatecznie na wydanie płyty Piha "Dowód Rzeczowy Nr 1", która miała ukazać się w marcu, póki co na razie jednak cisza :/



Utwór promujący jest średni. Muszę całej płyty poszukać w empiku i dopiero jak przesłucham na szybko będę oceniać w całości.



Pierwsza sprawa to to, że w tej chwili płyta ostrego już ma platyne.
Eldoka wrócił do branży i ostatnie dwa albumy są na wysokim poziomie więc neiwiadomo czy nie wyskoczy z czymś w tym roku.
Ogólnie nie jest już tak sucho na polskiej scenie i to cieszy, szczególnie prawdziwych słuchaczy jak My. :)

Słyszałem że popek wyjechał z Polski, może to szansa na nawrócenie dzieci JP... ; p

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 27 maja 2010, o 21:48 
Teja
Kaioken
Kaioken
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 22:54
Posty: 144



Wiek: 32




Nagrody:

Shery napisał(a):
Teja napisał(a):
na pewno ściągnę (...)


Obrazek
Powiększ obrazek


Sheruś, najpierw ściągam, żeby potem nie wyszło na to, że wyrzuciłem pieniądze w błoto ;)

Co do Pih'a wyszły 2 utwory promujące, także nie wiem o którym mówisz ;P
zresztą, do końca roku jeszcze kawał czasu, niejedna osoba czy skład może nas jeszcze zaskoczyć :P
co do Eldo... nie leży mi typ, także nawet nie sprawdzam jego nowych tworów :P

` pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 28 maja 2010, o 01:45 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Teja napisał(a):
niejedna osoba czy skład może nas jeszcze zaskoczyć :P


Oczywiście! Z utęsknieniem czekam na nową płytę Dody z remiksami Krawczyka a także ekskluzywne wydanie BlueRay piosenek Gracjana R. :hyhy:
A na serio to true, true... :)

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 28 maja 2010, o 05:38 
.sln
Moderator
Moderator

Dołączył(a): 29 sierpnia 2008, o 18:21
Posty: 135



Wiek: 33




Nagrody:
Konkurs Dzień Dziecka

utwór promujący fakt nie jest jakims arcydziełem, dlatego zapodam tu kawałek który najbardziej wpadł mi w ucho z całej płyty i jak dla mnie jest mega ;]




Cytuj:
co do Eldo... nie leży mi typ

mi tak samo

Co do ostrego, fakt jest parę (sporo) kawałków które rzeczywiście wgniatają w ziemie, ale szczerze powiedziawszy ja tym panem się "ostro" nie jaram, chociaż wiem jaki miał wpływ na rap w Polsce i za co go szanuje

największego plusa rah ma u mnie jednak za ten utwór, przesłuchajcie go, a na pewno będziecie wiedzieć dlaczego



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 28 maja 2010, o 11:03 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Hmmm zalatuje mi Jamalem i (ale bardzo-bardzo) delikatnie PFK. Jednak czuję spory minus w tych kawałkach, synteza jak u 50centa, no słuchając tego mam takie wrażenie i już, średnio i dość komercyjnie jeśli chodzi o muzykę. Teksty dobre i na poziomie.

off:
.sln napisał(a):
ale szczerze powiedziawszy ja tym panem się "ostro" nie jaram, chociaż wiem jaki miał wpływ na rap w Polsce i za co go szanuje



Nie to żebym się kłócił bo o gustach się nie dyskutuje ale, które płyty przesłuchałeś ? ;)

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [muzyka] rahim - podróże po amplitudzie
PostNapisane: 28 maja 2010, o 15:05 
.sln
Moderator
Moderator

Dołączył(a): 29 sierpnia 2008, o 18:21
Posty: 135



Wiek: 33




Nagrody:
Konkurs Dzień Dziecka

Masz to jak w banku, Tabasko, Jazzurekcja, HollyŁódź i O.c.b. Jak już mówiłem sporo kawałków mi się podoba, jednakowoż jest to mniej więcej z 3-4 tracki na album. Nigdy jakoś cała płyta ostrego do gustu mi nie przypadła. Chociaż muszę przyznać, że bity ostrego nie maja sobie równych.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strona główna forum » :: Offtopic Board :: » Hyde Park


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group