Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 19 kwietnia 2024, o 08:09
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: Offtopic Board :: » Hyde Park




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Treść
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 16:46 
Lockdown9
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 października 2008, o 21:49
Posty: 78



Wiek: 30
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Cytuj:
1.Rejestracja tylko w forum Samouczku
2.Tutaj w Mugen.PL są najgorsze postacie(Jak mówisz o samouczku to powiem, że nie grasz w inne bijatyki przez co nic nie wiesz a z pewnością obchodzi cię grafika)
3.Linki do autora jest ważne. Hostuj bez ich zgody a złamiesz punkt regulaminu w Mugen'ie(Patrz warehouse'ing).Nawet gdy podałeś link a hostowałeś bez zgody to i tak to warehouse!


1.Może nie najgorsze, ja raczej nie gram postaciami poza DB chociaż przyznam że mam pare innych.
2 Może i nic nie wiem ale raczej tę stronę odwiedzałem i śledziłem. Raczej mało postaci DB w porównaniu do tej stronki.
3.Widzę, że bardzo się tu na mnie wkurzacie za ten poprzedni post " no to sorki". ^:)^


Ostatnio edytowano 25 stycznia 2009, o 16:56 przez Lockdown9, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 16:53 
Kenji Kusanagi
Kaioken
Kaioken

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 21:03
Posty: 118



Wiek: 32




Nagrody:

Lockdown9 napisał(a):
1.Może nie najgorsze, ja raczej nie gram postaciami poza DB chociaż przyznam że mam pare innych.
2 Może i nic nie wiem ale raczej tę stronę odwiedzałem i śledziłem. Raczej mało postaci DB w porównaniu do tej stronki.

1.To powiem tak...Zanim zaczniesz robić własną postać zapoznaj się z gameplay'em gier poza DB(Jeśli tego nie zrobisz to z tego będzie crap)
2.A to dlatego, że tutaj są lamerskie i bezsensowne postacie(Większość postaci tutaj są). W Samouczku tego nie ma.

_________________
[url=http://steamcard.com/]Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 19:09 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Kenji Kusanagi napisał(a):
2.A to dlatego, że tutaj są lamerskie i bezsensowne postacie(Większość postaci tutaj są). W Samouczku tego nie ma.

Bo tam ogólnie mało jest, większość waszych releasów zaraz znika bo autor hostuje na jakimś lycosie, :>
tudzież link do strony z japońskimi domkami... taaaa. :|
Wszystko sprowadza się od jednego, wg was(obslugi samouczka) ponad 5 tys. osób to debile bo nie lubią tego co wy, bo nie doceniają jakichś nieznanych rzeczy z księżyca...
Porównanie jest proste, jeśli was jest tylko ~400 a nas ~5000 tzn. że to wy macie dziwny gust bo jesteście w mniejszości.
I nie nazywaj mojej strony warehousem skoro po waszej napince na mugen guild AUTORZY POSTACI KTÓRE HOSTUJEMY stwierdzili że nie mają do nas nic.
Chcieliście nas oczernić, jednak się nie udało i z tego twoja/wasza złość.

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 20:09 
Kenji Kusanagi
Kaioken
Kaioken

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 21:03
Posty: 118



Wiek: 32




Nagrody:

Shery napisał(a):
Bo tam ogólnie mało jest, większość waszych releasów zaraz znika bo autor hostuje na jakimś lycosie, :>
tudzież link do strony z japońskimi domkami... taaaa. :|

Za mało wiedzy...japończycy ZAWSZE wpisują M.U.G.E.N żeby dla kogoś był łatwym dostępem do swoich prac

Shery napisał(a):
Wszystko sprowadza się od jednego, wg was(obslugi samouczka) ponad 5 tys. osób to debile bo nie lubią tego co wy, bo nie doceniają jakichś nieznanych rzeczy z księżyca...
Porównanie jest proste, jeśli was jest tylko ~400 a nas ~5000 tzn. że to wy macie dziwny gust bo jesteście w mniejszości.


Raczej fanboje którzy lubią spankować swojego małpiszona na widok jakiegoś Goku który zabiera np. jego specjale 25% żyć i spamują w VS Mode z kolegą aż do wygranej podniecając się mówiąc "Jestem da best a ty ciotą który nie umie grać"(Czy nie wyczuwasz tutaj jakiegoś n00ba który sam nie umie grać)

Shery napisał(a):
I nie nazywaj mojej strony warehousem skoro po waszej napince na mugen guild AUTORZY POSTACI KTÓRE HOSTUJEMY stwierdzili że nie mają do nas nic.

Alez to jest warehouse...Tak jak ESnips(Chociaż jest to serwis w którym hostujesz swoje pliki).

Shery napisał(a):
Chcieliście nas oczernić, jednak się nie udało i z tego twoja/wasza złość.

Bull...shit.Bo macie przy sobie fanbojów którzy kochają DB oraz DBO2 i wg. mnie wciąż chcecie żeby Mugen w Polsce był tematyką o DB :P

Shery napisał(a):
Bo tam ogólnie mało jest, większość waszych releasów zaraz znika bo autor hostuje na jakimś lycosie, :>

Jakbyś nie siedział przy tyłku w CS'ie a zobaczył co się dzieje za granicą na temat Mugen to bys wiedział, że niektórym autorom strona padła i próbują jakoś udostępnić(Przykładem jest Warusaki3)

P.S Chcesz coś na temat Mugen w Polsce? To nie do Samouczka lecz do mnie.

_________________
[url=http://steamcard.com/]Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 20:33 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Kenji Kusanagi napisał(a):
Shery napisał(a):
Wszystko sprowadza się od jednego, wg was(obslugi samouczka) ponad 5 tys. osób to debile bo nie lubią tego co wy, bo nie doceniają jakichś nieznanych rzeczy z księżyca...
Porównanie jest proste, jeśli was jest tylko ~400 a nas ~5000 tzn. że to wy macie dziwny gust bo jesteście w mniejszości.

Raczej fanboje którzy lubią spankować swojego małpiszona na widok jakiegoś Goku który zabiera np. jego specjale 25% żyć i spamują w VS Mode z kolegą aż do wygranej podniecając się mówiąc "Jestem da best a ty ciotą który nie umie grać"(Czy nie wyczuwasz tutaj jakiegoś n00ba który sam nie umie grać)

Powiedz to tym ludziom prosto w twarz....

Kenji Kusanagi napisał(a):
Shery napisał(a):
I nie nazywaj mojej strony warehousem skoro po waszej napince na mugen guild AUTORZY POSTACI KTÓRE HOSTUJEMY stwierdzili że nie mają do nas nic.

Alez to jest warehouse...Tak jak ESnips(Chociaż jest to serwis w którym hostujesz swoje pliki).

:-@ nadal bezsensu...

Kenji Kusanagi napisał(a):
Shery napisał(a):
Chcieliście nas oczernić, jednak się nie udało i z tego twoja/wasza złość.

Bull...shit.Bo macie przy sobie fanbojów którzy kochają DB oraz DBO2 i wg. mnie wciąż chcecie żeby Mugen w Polsce był tematyką o DB :P

I to cię złości że my mamy a wy nie. :D
Dokładnie to pokazałeś.

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 20:57 
Xuru
Sprites Creator
Sprites Creator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 00:15
Posty: 50



Wiek: 33
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Obydwaj przestańcie już... Nie ma sensu kłócić się co kto i jak, bo każdy ma swoje zdanie i go raczej nie zmieni.

Shery nie musiałeś pisać tego tematu, niczym tutaj to nie zaszkodziło, więc można zostawić to tak jak jest.
Kenji może większa część userów tutaj do DB'owe mugenowce, ale znajdziesz i tutaj hardcorowych graczy.

Co do downloadu, to nie przeszkadza mi ani tutaj, ani na samouczku. To i tak tylko urozmaicenie strony aby przyciągnąć więcej userów.

_________________
Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kłamczuchy :D
PostNapisane: 25 stycznia 2009, o 22:12 
Lockdown9
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 października 2008, o 21:49
Posty: 78



Wiek: 30
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Kenji to, że jestem bardziej fanem postaci DB to nie znaczy że nie gram innymi. Po co prowadzić tę kłótnie, która zaczęła się od głupiego posta zamieszczonego wcześniej prze ze mnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » :: Offtopic Board :: » Hyde Park


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group