Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 29 marca 2024, o 09:19
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Recenzje releasów




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Treść
 Tytuł: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 00:23 
Gość






Nagrody:

Krilan-Z
Obrazek
Powiększ obrazek


Jak wiecie(a może i nie wiecie)nasz team pracuje nad projektem krilana.
Przy postaci pracowały tylko dwie osoby,przez co wydanie bety bardzo się opóźniło(dobrze że w ogóle jest)

No ale dziś postanowiłem,że nie będę nad betą dłużej pracował,dodałem jeden cios no i jest.

Bardzo ważne jest,abyście przeczytali readme(szczególnie sekcje o gameplay`u,choć polecam całość :D)aby mieć pojęcie o tym jak grać postacią.

Ta beta przeznaczona jest dla was abyście poinformowali mnie w tym temacie o wszelkich znalezionych przez was bugach(wszelkich zawieszkach i zniknięciach postaci).Dobrze by było aby abyście powiedzieli kilka słów o gameplayu(warto przeczytać readme),czy warto go rozwijać,polepszać.

Od razu informuje,że po za bugami wszystko inne ma takie być w wersji beta
nie życzę sobie tekstów w stylu: "Nawet dźwięków nie skończyłeś", "FX`y do du*y co to ma być"...TAK MA BYĆ!(Będzie to zmienione w kolejnej/ostatecznej wersji)
Download
http://www.mugen.pl/d/Krilin-Z-by-plMCT


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 09:45 
Gokax
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 21:23
Posty: 459



Wiek: 31
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

No cóż widać, że bardzo eksperymentowałeś. Na poczatku wszedlem do gry bez przeczytania read me. No i myslalem ze to same bugi :P. Ze ki bal przy y a przy b i c nic nie ma. No ale po przeczytaniu jakiegos to sensu nabralo.
Grafika:
-Sprity mogą być choć nad spodniami moglibyscie popracowac. Fx są w miare.
-Dźwięki szkoda że nie skonczone
-Game play. Experymentalny. W miare dobre jednak ja na razie znalazlem bug w ktorym najpierw laduje sie kienzan i nagle zamiast nim zucic strzela kame hame Oo. Zmyłka? xd. Brakuje intra, szkoda że nie zrobiłeś chociaż czegoś prostego. Ładowanie ciekawe jednak musisz zrobić zakonczenie. Tj. jak bedzie juz 100% energi powinna być blokada.
Jestem w sumie mile zaskoczony, dlatego, że coś nowego próbujecie.
Czekam na jakiegoś pacza.

Nie jest źle jak na pierwszą postać ;)

_________________
Last
Obrazek
Powiększ obrazek

Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 12:17 
Gość






Nagrody:

Co do spritów...cały sheet wykonał Cinek,za to ja zająłem się customami,i planuje cały sheet po prostu przerobić(co na pewno ujrzycie w ostatecznej wersji)
Wiem,wiem...dźwięki nie skończone blablabla...ale nie zwracajcie na to uwagi,w wersji finalnej dźwięki będą ;p

Co do gameplayu.Ten kienzan-kamehameha to tak naprawdę nie skończony specjal(Kame) który miał pokazać się w becie ale sobie odpuściłem:P
Hmm wydawało mi się że zrobiłem intro, proste ale jest(Wyciąga rękę i namawia przeciwnika do walki) oczywiście w ostatecznej wersji dam więcej bardziej rozbudowanych.
Hmm no i aura.Pierwszy update jaki się pokaże będzie to skończona aura(Dźwięki rozpoczynania,trwania oraz kończenia się razem z efektownym zakończeniem,jakiś rozprysk energii czy coś,się pomyśli :P )

Czekam na dalsze opinie co do gameplay`u(Systemu manual combo xD)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 13:17 
Alien-San
Content Admin
Content Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 września 2008, o 11:44
Posty: 124



Wiek: 124
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

No cóż spodziewalem sie czegos innego, w sumie to sie zawiodlem.

Nowy gameplay nie przypadl mi do gustu, przykro mi..
FX tez nie stoja na wysokim poziomie, tak samo jak sprity

Jak bym mial oceniac cala postac to maksymalnie 2+/6, za wczesnie wydales ta bete kolego(plmct), nie chce cie tu(was) krytykowac ale mogliscie sie bardziej postarac

Mimo tego zycze powodzenia i czekam na ostateczna wersje ktora jak sadze nie bedzie w niczym przypominala tej bety :P

Pozdrawiam

_________________
Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 13:45 
Gość






Nagrody:

Hmm tak jak napisałem,gameplay taki będzie(oczywiście bardziej rozbudowany)
Cieszy mnie to, że napisałeś o nim swoją opinie,ale jedna opinia nie spowoduje że będę go zmieniał...(Jeśli miałbym to zrobić to zapewne dałbym auto comba, bo innego pomysłu już nie mam)

Ostateczna wersja będzie różniła się wyglądem spritów i fx`ami oraz dzwiękami.Gameplay będzie rozbudowany,będą rózne kombinacje tj. nie tylko aaa i bbb,będzie można także łączyć aabb i tak dalej.W ten sposób powstanie wiele możliwości(postać nie będzie taka monotonna)

Cytuj:
Jak bym mial oceniac cala postac to maksymalnie 2+/6, za wczesnie wydales ta bete kolego(plmct), nie chce cie tu(was) krytykowac ale mogliscie sie bardziej postarac


Ale po co ją oceniać?To nie jest koniec,na ocenę przyjdzie jeszcze czas.
Najgorsze jest to, że muszę ją programować sam...Bartex(choć jest w teamie) nie bardzo chciałby ją programować,choć czasem mi pomaga

Tą betę wydałem tak wcześnie,ponieważ pisałem go bardzo chaotycznie...przez co boje się różnych bugów które mogą się pojawić(choć do tej pory żadnego nie znalazłem)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 17:32 
Cinek
Char Creator
Char Creator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 20:22
Posty: 174



Wiek: 34




Nagrody:

Heh, fajnie, że chciało ci się jeszcze nad nim popracować, ale chociaż to Kamehame mogłeś skończyć, sprity jako takie masz : P

No i powodzenia w tworzeniu wersji finalnej, obyś, w przeciwieństwie do mnie, znalazł czas i chęci : P

No a co do spritów - cóż, starałem się jak mogłem : P

_________________
Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 17:39 
Kenji Kusanagi
Kaioken
Kaioken

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 21:03
Posty: 118



Wiek: 32




Nagrody:

Ok czas na moją opinię na temat twojej postaci... 95% ssie ale pozostałe 5% to dobre. Zacznijmy od tych złych:
-Wszystkie ciosy są za silne...
-2000 żyć?!Czy ty żartujesz?! Wszystkie postacie powinny mieć 1000(Chyba, żeo robisz postać w stylu bossa lub jako joke)
-Czyżby Krillin robił Kamehameha za pomocą Kienzan'a?
-Gameplay do bani
A teraz dobre:
+Przynajmniej ty zwracasz uwagę na gameplay zamiast na grafę niz w przypadku innych kreatorów postaci DB(Oprócz Kamekaze, aZcaL, Alien SSJ, Choujin, Stig)

Moja rada:
Graj więcej bijatyk nie na temat DB z wysoką grywalnością.Np. Marvel vs Capcom, Capcom vs SNK, King of Fighters, Guilty Gear, Melty Blood itp.

Moja ocena:
2-/5

_________________
[url=http://steamcard.com/]Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 17:49 
Gokax
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 21:23
Posty: 459



Wiek: 31
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

UM, sproboj na poczatek wydac pacza a nie od razu pracowac na finalna. Bo jak w paczu poprawisz duzo rzeczy ludzie znow powiedza co poprawic to i przy finalnej bedziesz mial latwiej.

Cinek, jak chcesz zeby sprity byly lepsze to powieksz je, poszukaj styli i cwicz. Wtedy sprity do finalnej napewno beda o wiele lepsze ;)

_________________
Last
Obrazek
Powiększ obrazek

Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Recenzje releasów


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group