Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 29 marca 2024, o 17:41
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Recenzje releasów




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Treść
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 19:11 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Cytuj:
Ok czas na moją opinię na temat twojej postaci... 95% ssie


Imho jeśli ktoś nic nei robi to ssie w 100% :D więc akurat twoje zdanie jest średnio obiektywne jako jr. admina konkurencji... (choć to i tak za dużo powiedziane). :))
Krytyka ? Tak! ale konstruktywna.
Postać nie ssie... Jest nieskończona, co do gameplayu to niektórzy mają tak jak niektórzy oglądający TV, jak moda na sukces się skończy to prawdopodobnie dużo osób wyrzuci telewizor do śmieci.
Nie ma dźwięku ale dobrze że robisz coś a nie łazisz po forach i gadasz że postacie DB są do bani. U mnie duży plus, ocena innych mało mnie obchodzi. :)
Pozdrowionka i powodzenia.

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 19:26 
Kenji Kusanagi
Kaioken
Kaioken

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 21:03
Posty: 118



Wiek: 32




Nagrody:

Shery napisał(a):
Cytuj:
Ok czas na moją opinię na temat twojej postaci... 95% ssie


Imho jeśli ktoś nic nei robi to ssie w 100% :D więc akurat twoje zdanie jest średnio obiektywne jako jr. admina konkurencji... (choć to i tak za dużo powiedziane). :))
Krytyka ? Tak! ale konstruktywna.
Postać nie ssie... Jest nieskończona, co do gameplayu to niektórzy mają tak jak niektórzy oglądający TV, jak moda na sukces się skończy to prawdopodobnie dużo osób wyrzuci telewizor do śmieci.
Nie ma dźwięku ale dobrze że robisz coś a nie łazisz po forach i gadasz że postacie DB są do bani. U mnie duży plus, ocena innych mało mnie obchodzi. :)
Pozdrowionka i powodzenia.

Cóż ja wiem że to jest beta.Oceniam po to, żeby autor postaci mógł coś zmienić. Można wydać wersję betę nie tylko do ściągania żeby przetestować jak wygląda ale i także zobaczyć opinie innych i coś dodac lub poprawić

_________________
[url=http://steamcard.com/]Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 19:36 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Cytuj:
Cóż ja wiem że to jest beta.Oceniam po to, żeby autor postaci mógł coś zmienić. Można wydać wersję betę nie tylko do ściągania żeby przetestować jak wygląda ale i także zobaczyć opinie innych i coś dodac lub poprawić



Więc oświecę że krytyka w stylu "95% ssie" może tylko zniechęcić do robienia czegokolwiek. Koniec off.

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 15 listopada 2008, o 21:36 
Gość






Nagrody:

Shery napisał(a):
Więc oświecę że krytyka w stylu "95% ssie" może tylko zniechęcić do robienia czegokolwiek. Koniec off.


W pełni się z tym zgadzam,jak zobaczyłem że "95% ssie" jedno przyszło mi na myśl: "Nie chce mi się kończyć tej postaci"
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Wszystkie ciosy są za silne...

BETA!!!
Kenji Kusanagi napisał(a):
-2000 żyć?!Czy ty żartujesz?! Wszystkie postacie powinny mieć 1000(Chyba, żeo robisz postać w stylu bossa lub jako joke)

BETA!!!
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Czyżby Krillin robił Kamehameha za pomocą Kienzan'a?

README KUR*A ile razy będe to pisał...
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Gameplay do bani

A powiedz mi ile razy można powtarzać to samo w kółko...chcę zrobić coś nowego czego jeszcze nie było...i zamiast mieć chęci żeby robić to dalej,to nawet nie chce mi się włączać Mugena(Hmm a może nie czytałeś readme i nie wiesz jakie kombinacje można wykonać hę?)


Kenji Kusanagi napisał(a):
Graj więcej bijatyk nie na temat DB z wysoką grywalnością.Np. Marvel vs Capcom, Capcom vs SNK, King of Fighters, Guilty Gear, Melty Blood itp.

A co to?Koncert życzeń?Pan i Władca? nie lubię, nie gram
Shery napisał(a):
ocena innych mało mnie obchodzi. :)

Mnie też nie powinna,jednak taki już jestem że reaguje na czyjąś opinie,szczególnie te złą...

Hmm no to tak...więcej ocen jak Kenji i zapewniam że ta postać nie doczeka się nawet patcha ;) (Tej wypowiedzi nie musicie komentować)


Góra
  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 16 listopada 2008, o 12:22 
Kenji Kusanagi
Kaioken
Kaioken

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 21:03
Posty: 118



Wiek: 32




Nagrody:

UnMut3 napisał(a):
Shery napisał(a):
Więc oświecę że krytyka w stylu "95% ssie" może tylko zniechęcić do robienia czegokolwiek. Koniec off.


W pełni się z tym zgadzam,jak zobaczyłem że "95% ssie" jedno przyszło mi na myśl: "Nie chce mi się kończyć tej postaci"
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Wszystkie ciosy są za silne...

BETA!!!
Kenji Kusanagi napisał(a):
-2000 żyć?!Czy ty żartujesz?! Wszystkie postacie powinny mieć 1000(Chyba, żeo robisz postać w stylu bossa lub jako joke)

BETA!!!
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Czyżby Krillin robił Kamehameha za pomocą Kienzan'a?

README KUR*A ile razy będe to pisał...
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Gameplay do bani

A powiedz mi ile razy można powtarzać to samo w kółko...chcę zrobić coś nowego czego jeszcze nie było...i zamiast mieć chęci żeby robić to dalej,to nawet nie chce mi się włączać Mugena(Hmm a może nie czytałeś readme i nie wiesz jakie kombinacje można wykonać hę?)


Kenji Kusanagi napisał(a):
Graj więcej bijatyk nie na temat DB z wysoką grywalnością.Np. Marvel vs Capcom, Capcom vs SNK, King of Fighters, Guilty Gear, Melty Blood itp.

A co to?Koncert życzeń?Pan i Władca? nie lubię, nie gram

Wypowiedź 2 i 3.Jak na betę to postać jest za silna. Ja widziałem inne wersje bety tyle, że mają 1000 żyć.
Wypowiedź 4. A czy ty myślisz że ja nie czytam readme.txt?Zawsze czytam(Chyba, że jest w nieznanym języku to nie czytam)
Wypowiedź 5. Heh ja wiem jaką trochę mi się podobał ale jakoś mnie nie podobał, że tylko jedną i tym samym przyciskiem. Czy nie lepiej na wszystko(Wiem, że to beta ale popatrz na Vegetto by aZcaL)
Wypowiedź 6. No to szkoda...Można by coś zmiksować i coś niezłego zrobić(Patrz Evil Ryu by Vyn lub Evil Ken by Reu)

_________________
[url=http://steamcard.com/]Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 16 listopada 2008, o 14:15 
SSj2
Normal Saiyan
Normal Saiyan

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 16:35
Posty: 19



Wiek: 31




Nagrody:

Panowie, bez potyczek proszę. :)
Jeśli zaś chodzi o postać. Podoba mi się spirit Krilana. Gameplay nie jest zły. Dawno nie grałem w mugena, postać, mimo że beta, przypadła mi do gustu. Wymaga oczywiście jeszcze trochę pracy :). Mam nadzieję, że w pełnej wersji znajdzie się więcej "ciosów" ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 16 listopada 2008, o 14:24 
Cinek
Char Creator
Char Creator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 20:22
Posty: 174



Wiek: 34




Nagrody:

SSj2 napisał(a):
Podoba mi się spirit Krilana.


Wreszcie ktoś mnie docenił, Mati ^:)^

_________________
Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: [Char]Krilan-Z by plMCt ver.beta 1.0
PostNapisane: 16 listopada 2008, o 15:05 
Gokax
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 21:23
Posty: 459



Wiek: 31
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

UnMut3 napisał(a):
Kenji Kusanagi napisał(a):
-Gameplay do bani

A powiedz mi ile razy można powtarzać to samo w kółko...chcę zrobić coś nowego czego jeszcze nie było...i zamiast mieć chęci żeby robić to dalej,to nawet nie chce mi się włączać Mugena(Hmm a może nie czytałeś readme i nie wiesz jakie kombinacje można wykonać hę?)

Zgadzam sie tutaj. W koncu cos nowego. Odkąd wyszedl MME2 to kombinacje i game play wciaz jest ten sam. W tym samym miejscu kibal ,kmhmha itp. w koncu cos nowego.
Nie zrazaj sie tylko rób dalej ;)

_________________
Last
Obrazek
Powiększ obrazek

Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Recenzje releasów


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group