Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 28 marca 2024, o 15:40
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Rozmowa Ogólna




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Treść
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 26 września 2009, o 09:51 
Kenji Kusanagi
Kaioken
Kaioken

Dołączył(a): 27 sierpnia 2008, o 21:03
Posty: 118



Wiek: 32




Nagrody:

dAVI1 napisał(a):
to oświeć mnie jakich postaci jest najwięcej

Street Fighter,King of Fighters(Dreammatch Never Ends),Touhou.

dAVI1 napisał(a):
jakie gry powstają na tym silniku?

Mortal Kombat, Street Fighter, King of Fighters. Najcześciej robiona gra jest Mortal Kombat.

dAVI1 napisał(a):
to szczerze powiedziawszy żaden z Ciebie znawca, powiem więcej wcale się nie znasz, patrząc na wiedzę którą tutaj nas raczysz. )

Taka jest prawda. Ponad 95% postaci są do dupy, zobacz chociaż na Gogeta SSJ4 by FRS Games. Ja oceniam NIE pod względem grafiki tylko poprzez balans, grywalność i także sprawdzam czy dobrze jest zrobiony(tj. czy dobrze dopasowano CLSN'y, czy dobrze jest kodowany, czy nie przesadzono z AI itp.). Ty natomiast bardzo lubisz nimi grać bo mają ciosy zabierające aż 100% życia i są w rozmiarze krasnoluda, żeby nie dostać :P.

_________________
[url=http://steamcard.com/]Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 26 września 2009, o 10:07 
Teja
Kaioken
Kaioken
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 22:54
Posty: 144



Wiek: 32




Nagrody:

KK zbaczasz z wątku...
tego posta jeszcze nie usunę, ale następny offtop i kasuje...
po to określone jest nazwą tematu o czym się rozmawia, żebyś Ty ZNOWU nie wmawiał ludziom co powinno się im podobać. Wiele razy już Ci ludzie mówili, że to jest Twoje zdanie i powinieneś je zatrzymać dla siebie, ewentualnie poradzić komuś jeśli będzie tego chciał, a nie na każdym kroku wmawiasz ludziom, że to be, że to złe. Masz swój gust, to dobrze, ale inni akurat mogą mieć inny. Jednym podoba się inny gameplay, drugim inny. ZROZUM TO W KOŃCU !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 26 września 2009, o 11:19 
Tengiz
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 września 2009, o 18:39
Posty: 4



Wiek: 33




Nagrody:

Seifer napisał(a):
Aah... I just can't stand it any longer! Shut up! If you don't like DB chars keep it for yourself. I play only with DB chars.
He he. Juz sie zarejestrowalem. Mam nadzieje ze stronka szybko sie rozwinie.


Hehe right dude, thank you.

@Kenji Kusanagi

Well of course not every DB char is really good but there are really good ones out there.. you just have to try. If you don't like them... well that's up to you but keep it for yourself. With your post you're just provoking. [-x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 26 września 2009, o 13:14 
dAVI1
Kaioken
Kaioken
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 listopada 2008, o 23:08
Posty: 182



Wiek: 32
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Cytuj:
KK zbaczasz z wątku...
tego posta jeszcze nie usunę, ale następny offtop i kasuje...
po to określone jest nazwą tematu o czym się rozmawia, żebyś Ty ZNOWU nie wmawiał ludziom co powinno się im podobać. Wiele razy już Ci ludzie mówili, że to jest Twoje zdanie i powinieneś je zatrzymać dla siebie, ewentualnie poradzić komuś jeśli będzie tego chciał, a nie na każdym kroku wmawiasz ludziom, że to be, że to złe. Masz swój gust, to dobrze, ale inni akurat mogą mieć inny. Jednym podoba się inny gameplay, drugim inny. ZROZUM TO W KOŃCU !!!


Zgodzę się z Teja i zaprzestanę kłótni z Tobą, gdyż jest moim zdaniem bezsensowna, ja wiem swoje, a Ty swoje, zważ jednak na to, że to forum jest w większości podporządkowane tematyce DB i twoje negatywne wypowiedzi przysparzają Ci samych wrogów, co do postaci to prostym przykładem dobrej postaci z działu DB jest Freezer 4th Form OS, jest wyważony, dobrze zrobiony, bez błędnie praktycznie, a takich przykładów jest wiele.


Pozdro :ympeace:


Ehhh... koniec tego offtopu jak chcecie sobie pogadać to na gg czy innym gównie, jeszcze jeden post nie na temat i każdy będzie nagradzany warnem - .sln

_________________
...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 29 września 2009, o 19:22 
Human
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 września 2009, o 16:29
Posty: 10



Wiek: 30




Nagrody:

Heh, strona została zhakowana przez niejaki Polish Mugen police, ktoś kto to zrobił twierdził że jest Lamerska, szanuje jego zdanie, ale myślę że nie powinien bawić się w Policje, bo od tego są władze, a nie sądzenie według własnego uznania.

Nie mam mu tego za złe, ale myślę że popełnia bardzo głupi błąd podając, że powodem zhakowania jest "Lamerskość" strony, jakby mi wypisał jakie ma zastrzeżenia do niej to bym uszanował ten czyn, ale tak mam to za głupie, bo Lamerskie jest Hakowanie nie podając przyczyny właścicielowi strony.

Bo jakiś dzieciak by dalej produkował takie strony zamiast przyznać sie do błędu, który by mu został wskazany. Bo ja sam nie wiem co było rzeczywistą przyczyną, nazwy autorów podawałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 29 września 2009, o 20:15 
Cinek
Char Creator
Char Creator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 20:22
Posty: 174



Wiek: 34




Nagrody:

Bo widzisz, w zasadzie jest olbrzymim nietaktem zamieszczać postacie innych autorów bezpośrednio w downloadzie swojej strony, bez i wiedzy i oficjalnej zgody, nawet pomimo podania nicku autora i adresu jego strony. Tylko, że jakimś Oświeconym Bojownikom o Słuszną Sprawę to przeszkadza nawet bardziej niż "pokrzywdzonym" autorom mugenowego stuffu.

Albo to po prostu jakaś ciemna masa i chcą się popisać : P

_________________
Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 29 września 2009, o 22:00 
Human
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 września 2009, o 16:29
Posty: 10



Wiek: 30




Nagrody:

Cinek napisał(a):
Bo widzisz, w zasadzie jest olbrzymim nietaktem zamieszczać postacie innych autorów bezpośrednio w downloadzie swojej strony, bez i wiedzy i oficjalnej zgody, nawet pomimo podania nicku autora i adresu jego strony.


Hmm rzeczywiście, ale tak samo jest z używaniem sprite'ów Snk, Capcomu i innych firm, tego jakoś nie zauważyli. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa Strona Mugen.
PostNapisane: 30 września 2009, o 08:26 
Shery
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sierpnia 2008, o 16:49
Posty: 559



Wiek: 35
Lokalizacja: Poland




Nagrody:
Gwiazdka Gwiazdka

Kenji, przestań szerzyć swoją pseudo-socjalistyczną ideologię narzuconą przez Armora, wiemy że jesteś jego fanem ale to nie znaczy że twoje zdanie na tym forum jest ostateczne.
Kolokwialnie podsumowując twoje wypowiedzi, szanujemy twoją opinię jako obiektywną ale mamy ją totalnie gdzieś jeśli chodzi o przekonanie nas do zaprzestania posiadania własnego zdania i myślenia tak jak Armor...

A tak po za tym. Cieszę się że nie usunęliście tematu w którym na rochala naskoczyło 5 osób + wasz wielki admin po czym rochal elegancko zbił wasze nic nieznaczące argumenty, zjadł was w całości a Wy sami, w uznaniu dużej większości osób które do mnie pisały w sprawie tego tematu (z waszego forum również), wyszliście na bandę szukających flame'u dzieci.
;))

_________________
http://youtube.com/SheryPlay


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Rozmowa Ogólna


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group