Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 29 marca 2024, o 13:50
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Rozmowa Ogólna




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Treść
 Tytuł: Re: ShugenDo
PostNapisane: 5 marca 2009, o 20:27 
Jarek Bachanek
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 stycznia 2009, o 22:53
Posty: 3



Wiek: 36
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Mówił ci kiedyś ktoś że wszędzie wyczuwasz spisek ? :P

Skorygowałem informacje i miałem prawo napisać to co napisałem, bo pisanie że ShugenDo jest projektem MFG to wierutna bzdura i napisał ją ktoś kto ewidentnie nie wie o czym mówi. Chodziło mi o to że jak sie nie wie dokładnie o co chodzi to się nie pisze, bo potem wychodzą takie rozmowy jak ta....

Odnośnie mojej angielszczyzny nigdy nie twierdziłem że jest ona idealna, wręcz przeciwnie, na wielu Forach pisałem że moj angielski nie jest perfekcyjny i nikt nie ma z tym problemu, wszyscy z którymi rozmawiam twierdzą że rozumieją to co piszę i to mi wystarczy... Tylko my polacy lubimy sie doczepiać do wszystkiego...

Napisałem notke o języku angielskim ponieważ nie chciałem by ktoś z naprawdę mierną angielszczyzną (Gokax fajny news o Vegecie na ZGT, nic z niego nie zrozumiałem xD) albo używajacy translatora zaczął pisać niezrozumiałem posty. Parę takich osób było na Forum Sakira i chciałem po prostu zaoszczędzic im kłopotu i czasu (jeśli nie umiesz się wyslowić w języku którym posluguje sie developer, raportowanie mija się z celem).

Skoro już poprawiacie newsa dodakcie także że do odpalenia silnika potrzeba karty graficznej wspierającej DirectX 9 z minimum Pixel Shaderami 2.0 Na starszych kartach raczej wam się to nie odpali, o czym zresztą wspomnialeś w newsie.

_________________
"Życie jest piękne bo dzięki niemu potrafię dostrzec wszechświat w ziarenku piasku,
a niebo w kwiatach. Zamykam w dłoni nieskończoność a wieczność w sekundzie."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ShugenDo
PostNapisane: 6 marca 2009, o 13:10 
rochal
System Operator
System Operator
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sierpnia 2008, o 13:00
Posty: 27



Wiek: 36




Nagrody:

hehe.. chyba po prostu jestem uczulony na sPiSki ;-)

Nie no luz, tak tylko mowie. Dobrze ze korygujesz informacje jesli sa bledne, przeciez Ty masz informacje z pierwszej reki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ShugenDo
PostNapisane: 6 marca 2009, o 16:15 
Gokax
Super Saiyan 2
Super Saiyan 2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 sierpnia 2008, o 21:23
Posty: 459



Wiek: 31
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Skoro jest off to i ja sie wlacze :P
Wiem ze nie jest to projekt MFG, chodzilo mi oto, ze jest dyskusja i informacje. A ze ekipa z mugen gulid, to zle napisalem, chodzilo mi wlasnie oto ze ekipa ktora tam jest. Zle sie wyrazilem moja wina i mogles to tak odebrac. Jednak mimo wszystko wolalbym przezczytac wasza opinie o shugendo i wypadku Jarka jakies wieksze info o nim ;)

_________________
Last
Obrazek
Powiększ obrazek

Obrazek
Powiększ obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Rozmowa Ogólna


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group