Dragon Ball Online Minecraft
  RSS Feed   Mugen.pl on Youtube   Mugen.pl on DeviantART
 News  Regulamin  Download  Forum  Autorzy  Teraz jest 28 marca 2024, o 13:54
Mugen.pl, forum, samouczek,  mugenplanet

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Rozmowa Ogólna




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Treść
 Tytuł: Re: Gameplay postaci.
PostNapisane: 12 listopada 2008, o 19:43 
Lockdown9
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 października 2008, o 21:49
Posty: 78



Wiek: 30
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

fajnie by było jakby większość postaci była jak goku hr
albo jak postacie ze street fighters :-\


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gameplay postaci.
PostNapisane: 26 listopada 2008, o 19:46 
dAVI1
Kaioken
Kaioken
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 listopada 2008, o 23:08
Posty: 182



Wiek: 32
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Hmmm...

Moim zdaniem powinno być tak :

- Ilość życia i siła powinny być takie same dla każdej postaci.

- Autocomba do kosza, niech się niektórzy namęczą, bo jak ostatnio z kumplem grałem i dałem mu majin Vegeta by Bardock to już nie potrafił nic zrobić...;/ dodam, że on gra zawsze Janemba by dgz, ciekawe nie? ;/

- Transformacje to coś fajnego, powinny dawać nowe ciosy ale nie zwiększać, tak drastycznie siły.

- Graficznie idzie wszystko na przód więc postacie wyglądają dość ładnie i nie ma tu mowy o przesadzie.

Pozdro :ympeace:

_________________
...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gameplay postaci.
PostNapisane: 23 stycznia 2009, o 17:37 
vegeta4853
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 października 2008, o 16:37
Posty: 42



Wiek: 29




Nagrody:

Według mnie nowe postacie powinny być dobre graficznie i posiadać dużą liczbę zróżnicowanych kombosów.Obecnie jest dużo postaci świetnych graficznie,jednak z fatalnym gameplay'em.Doprowadza mnie do szału gdy ściągam postać która wygląda świetnie, a potem okazuje się że jest słaba(lub za silna) i praktycznie nie posiada kombosów.Jeśli chodzi o transformacje to idą do przodu,są i powinny być ładne ale nie za długie.Krótko mówiąc autorzy powinni się starać nie tylko o grafikę ale także o gameplay.

_________________
FINAL FLASH!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Gameplay postaci.
PostNapisane: 24 stycznia 2009, o 18:03 
mirkos
Normal Saiyan
Normal Saiyan
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 stycznia 2009, o 20:38
Posty: 21



Wiek: 32
Lokalizacja: Poland




Nagrody:

Tak jak większość was tutaj ja również uważam się za przeciwnika autocombosów ale wg mnie mistrzami w tej kwestii są ludzie z FRS Games, nie DGZ (no może też ale trochę mniej) np. taki Cooler - zrobisz jakąś kombinację klawiszów i potem sobie odpoczywasz oglądając to, co się na ekranie wyprawia, bardzo denerwujące jest to że gracz nie bierze w tym udziału, nie ma na to żadnego wpływu, a powinno być inaczej. Autocombosy byłyby OK gdyby gracz miał wpływ na ich wykonywanie, a gdyby zawalił coś by nie wyszło. To by była prawdziwa frajda z grania. No i oczywiście wg mnie porażką są postacie typu Ultimate Goku, gdzie każdy wyższy poziom SSJ ma coraz mniej efektownych combosów i coraz więcej śmiertelnych ataków, po prostu zero grywalności, to żadna frajda, kiedy wiesz że i tak wszystkich rozwalisz takim Gogetą. Jeśli chodzi o grafikę, nie musi być na wysokim poziomie, najważniejszy jest gameplay i piszę tu m. in. o takich twórcach jak Ssonic, Bardock i Choujin - ich postacie nie są może najnowsze lub najlepsze graficznie, ale za to niesamowicie grywalne i oto właśnie chodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strona główna forum » :: M.U.G.E.N Game Board :: » Mugen - Rozmowa Ogólna


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
cron

Created by Mugen.pl Team 2001/2010
Site is XHTML 1.0 Validated
Proudly powered by phpBB engine © 2007 phpBB Group